Zážitky Den 1

Dnes jsem ráno z Aše vyrazil směr nejzápadnější místo. Celkem 8 km ještě před startem zapomenutým krajem se zaniklými vesnicemi a hřbitovy, které se po 2. světové válce již neobnovily a byly systematicky zbourány. Po cestě tam jsem nepotkal ani živáčka. Následuje fotka, zveřejněná již ráno a pětikilometrový pochod německým územím.

Pak opět Aš, lidi jsem tam zdravil, jako bych tam strávil půl života 😀 , tato část, následovaná opět návštěvou německých sousedů a městečkem Bad Brambach, byla nejhezčí kvůli tomu, protože jsem pochodoval lesy a cyklostezkami, kde auto nepotkáte. Po opětovném vstoupení do naší krásné republiky jsem již nadále jen stoupal a klesal po silnicích, kde se již nějaký ten samochod objevil. Cestou jsem snědl tak půl kila třešní, vypil 3+ litry vody = škarohlídům: běhavka se nedostavila. Jsem v cíli v obci Šabina, pochutnávám si na pivu a těším se na jídlo.


Sečteno a podtrženo...48 + 8 kilometrů, 770 metrů stoupaní a 892 metrů klesání,

celkem 13 hodin chůze (7:30 - 8:30), jedny zničené boty a dost puchýřů.

A co teď? Je čas na jídlo...ze dvou důvodů...spálil jsem dnes 3100 kalorií a důvod druhý... jídlo v batohu je neskutečně těžké :-) Tak dobrou chuť a dobrou noc.

MOJI SPONZOŘI:

  1. Managing Director
  2. Managing Director
  3. Managing Director
  4. Managing Director
  5. Managing Director
  6. Managing Director
  7. Managing Director
  8. Managing Director
  9. Managing Director
  10. Managing Director